Konto Fundacji Rytm Gliwice: Bank BGŻ,

18 2030 0045 1110 0000 0360 6920

KRS Fundacji: 0000442065, Nip Fundacji: 631-264-76-48, Regon Fundacji: 243-115-120

Fundacja Rytm Gliwice planuje od przyszłego roku (2019) zorganizowanie 1 ogólnopolskiego festiwalu
wokalnego osób z niepełnosprawnościami "Zaczarowany mikrofon". Na festiwal ten, a konkretnie jego koncerty
eliminacyjne (pierwszy w marcu 2019) można już dokonywać zapisów. Prosimy w tym celu kierować
zapisy i zapytania na adres presto@presto.gliwice.pl. Serdecznie wszystkich pozdrawiam - w imieniu
Rady Fundacji Rytm Gliwice, Prezes Marian Dragon, www.fundacjarytmgliwice.pl

Sonda

Powiedz nam ile masz lat
 

Licznik gości

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj44
mod_vvisit_counterWczoraj108
mod_vvisit_counterTen tydzień855
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1013
mod_vvisit_counterTen miesiąc4899
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc4265
mod_vvisit_counterŁącznie530934


Juror Eliminacji 2019 - Ewa Jakubowska

Ewa Jakubowska z wykształcenia pedagog, zainteresowania artystyczne czynne - rysunek, malarstwo, zainteresowania muzyczne począwszy od jazzu nowoorleańskiego poprzez bluesa, rocka i klasykę. Miłośniczka podróży, żeglarstwa oraz motoryzacji i militariów. W wolnej chwili poświęcam się tworzeniu poezji, czytam literaturę klasyczna. Pasjonuję się teatrem.

 
Juror Eliminacji 2019 - Janusz Czerwik

Janusz "Zatorczyk" Czerwik ur. 18.05.1968 - poeta, wokalista, uczestnik  programów  telewizyjnych "Szansa na sukces" "Mam talent" "X factor" "Disco star". Pomysłodawca i realizator wielu  projektów artystycznych,  współautor almanachów poetycko- literackich i autor  tomików  poetyckich  m.in. "Zmyślenia" "Anna Karenina - pamiętnik" "Opowieści z  elfickiego świata". Autor  tekstów piosenek, które sam  śpiewa. Piosenki z jego tekstami  śpiewają również artyści, z którymi współpracuje.  Na przestrzeni  kilku lat: uczestnik Ursynowskiego Czasu z Twórczością Amatorską "Uczta" w Warszawie (2015r, 2016r), śpiewający uczestnik zabrzańskiego wernisażu "Zadośćuczynienie"(2014r), finalista  Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Gwiazdy tamtych lat" Katarzyny Goertner z piosenkami Violetty Villas w Ciechocinku (2015r), na zaproszenie organizatorów  śpiewający uczestnik   "Nocy Poezji" w Krakowie (2016r), finalista Festiwalu  Piosenki Poetyckiej "Natchnieni Bieszczadem" w Cisnej (2016r), finalista Festiwalu  Piosenki Turystycznej w Limanowej (2016r), uczestnik I edycji  Polskiego Festiwalu Sztuki "Orzeł 2016" w Warszawie (2016r) i XIII Międzynarodowego Festiwalu Poezji "Poeci bez granic" we Wrocławiu ( 2016r), Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję "Łaźnia"- Radom (2017r), Ogólnopolski Festiwal Śpiewających Poezję "Forma"- Barcin  Autor tekstów  piosenek z płyt: "Przedostatnie słowo" Tomasza Kozieła, "Daj mi szansę" Krzysztofa Ster i własnej "Skrzydła marzeń".

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Agnieszka Kuleta

Zainteresowania: teatr, moda muzyka, literatura. Plany na przyszłość: spełniać wszystkie swoje wytyczone cele.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Kinga Bańburska

Zainteresowania: muzyka, film, zwierzęta, robótki na drutach.  Plany na przyszłość: żyć szczęśliwie.

 
Uczestnicy Eliminacji 2019 - Zespół Grzegorz Band

Zespół muzyczny składa się z uczestników Grzegorz Jas - gra na gitarze, Kinga Bańburska - wokal, Agnieszka Kuleta - wokal, Marek Spurek - wokal, Krzysztof Kurek - wokal. Zespół funkcjonuje w środowiskowym domu samopomocy w Józefinie, gdzie razem z innymi podopiecznymi uczestniczy w muzykoterapii na terenie placówki. Grzegorz Jas jako przedstawiciel zespołu komponuje również własne krótkie utwory.

 
Uczestnik Eliminacji 2019 - Karol Rosołek

Jestem Karol mam 19 lat, pochodzę z Bytomia - bardzo wrażliwy człowiek, optymista otwarty na ludzi i świat. Śpiewam właściwie od zawsze,  nie ograniczam się, jeżeli chodzi o muzykę, ponieważ każdy rodzaj ma coś w sobie wartościowego i wartego uwagi, słucham wszystkiego. Piszę również własne teksty piosenek.

 
Uczestnik Eliminacji 2019 - Damian Piekorz

Damian jest uczniem 6 klasy szkoły podstawowej. Jego zainteresowania to głównie klocki lego, rysowanie, kino i śpiew. Bardzo lubi zwierzęta a zwłaszcza "Puszka", swojego chomika. Ponadto lubi recytować wiersze i ma na swoim koncie kilka dyplomów. Muzyka w jego życiu jest prawie cały czas, a najbardziej ją słychać rano podczas mycia zębów.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Monika Żebrowska

Aktualnie kontynuowana nauka: Warsztat terapii zajęciowej „Akcent”. Zainteresowania: muzyka, teatr, książki. Plany na przyszłość: nauczyć się grać na mandolinie.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Magdalena Burdziak

Nazywam się Magdalena Burdziak. Mieszkam w Sosnowcu. Obecnie uczęszczam do VI LO im.Janusza Korczaka w Sosnowcu do klasy 3. Jednym z moich największych zainteresowań jest muzyka i śpiew. Każdą wolną chwilę poświęcam na śpiewanie. Moimi ulubionymi wokalistkami są: Natalia Szroeder oraz Sylwia Grzeszczak. Moje ulubione piosenki to: "Lustra", "Porównania", "Tamta dziewczyna" oraz "Małe rzeczy". Lubię spędzać czas na spacerach z rodzicami oraz spotykać się z przyjaciółmi. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi. Moją kolejną pasją jest stylizacja paznokci. To właśnie tym chciałabym się zajmować w przyszłości. Marzę o otwarciu własnego małego salonu stylizacji paznokci, w którym wykonywałabym paznokcie metodą żelową oraz hybrydową.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Katarzyna Adamczyk-Drożyńska

Śpiew jest moja ogromną pasją, lubię śpiewać utwory z przekazem, z życiowymi tekstami. Moją kolejną pasją jest malarstwo intuicyjne, którego tematyką są przeważnie anioły. Uczęszczam również na warsztaty plastyczne metodą puentylizmu. Jestem założycielką grupy ,,Razem Łatwiej,, działającej do chwili obecnej przy MOK Sławków, w dalszym ciągu biorę aktywny udział w zajęciach kultularno-oświatowych grupy. Biorę udział w regionalnych konkursach wokalnych i plastycznych. Lubię również fotografować przyrodę. Plany na przyszłość: Moim marzeniem jest dalszy rozwój wokalny i plastyczny. Chciałabym motywować swoim przykładem innych niepełnosprawnych, by nie poddawali się chorobie i spełniali swoje marzenia. Ponieważ od listopada jestem Radną Miasta Sławkowa, chciałabym w swoim mieście stworzyć większe możliwości rozwoju dla osób niepełnosprawnych i starszych.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Natasza Szyrwińska

Natasza to wzorowa uczennica, która w przyszłości chce zostać lekarzem i wynaleźć lek na wszystkie choroby. Kocha zwierzęta i jest bardzo wrażliwa na czyjąś krzywdę - nigdy nie przejdzie obojętnie obok kogoś, komu dzieje się coś złego. Uwielbia śpiewać, robi to praktycznie wszędzie. Ostatnio postanowiła spełnić swoje marzenie z „dzieciństwa" (ponieważ nastolatka to już nie dziecko - według niej) i nauczyć się grać na gitarze. Lubi rysować, malować, kolorować itp. Ubóstwia konie, uczy się jeździć konno. Jest optymistką, która stara się być szczęśliwa i uszczęśliwiać wszystkich i wszystko dookoła.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Kinga Kasprzyk

Kinga kocha śpiewać. Śpiewa od zawsze. Muzyka to jej pasja. Lubi też uczyć się języka angielskiego i biologii. Jest laureatką wielu konkursów. Jest laureatem Zaczarowanej Piosenki Fundacji Anny Dymnej z 2018 roku. Zajęła 3 miejsce oraz wyróżnienie w największym w Polsce festiwalu Kolęd i Pastorałek im, Księdza Szwarlika w Będzinie.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Beata Tomczyk

Beata jest podopieczną Domu Pomocy Społecznej „Ostoja” w Sośnicowicach, bardzo poukładaną, grzeczną. Swoje obowiązki wykonuje bardzo sumiennie. Zawsze można na nią liczyć. Zainteresowania – wyszywanie, śpiew, czytanie książek.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Weronika Parkitna

Weronika piosenkę dedykuje swoim najbliższym przyjaciołom dziękując Bogu za nich i za wszystko, co dobre spotkało ją w swoim życiu.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Klaudia Rahl

Klaudia jest podopieczną Domu Pomocy Społecznej „Ostoja” w Sośnicowicach, która potrafi wyszywać, jest radosna i zawsze uśmiechnięta. Jest osobą trochę nieśmiałą, ale zawsze dąży do wyznaczonych jej celów. Zainteresowanie – wyszywanie, spacery, podróże.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Marcelina Gałuszka

Marcelina jest nastolatką, która uwielbia muzykę, aktywnie uczestniczy w różnych projektach szkolnych związanych z muzyką (śpiewa, tańczy, gra na bębnach afrykańskich). Wraz z rodzicami uczestniczy w różnych koncertach, lubi podróżować i zwiedzać ciekawe miejsca.

 
Uczestnik Eliminacji 2019 - Marcin Gajda

Marcin jest aktywnym uczestnikiem grupy integracyjnej „Razem Łatwiej” działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie. Jest osobą bardzo kreatywną oraz uczynną. Uczestnik wielu konkursów literackich oraz wokalnych m.in. „Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych i Środowisk Integracyjnych” Chorzowskiego Centrum Kultury i „Małopolskiego Konkursu Karaoke Osób Niepełnosprawnych”. Oprócz pasji, jaką dla Marcina jest poezja oraz śpiew, jego wielką pasją jest także motoryzacja. Człowiek o wielkim sercu i pozytywnym nastawieniu do świata i ludzi.

 
Uczestnik Eliminacji 2019 - Mirosław Szlachta

Mirosław Szlachta jest pensjonariuszem Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Pilchowicach, który ma w swoim życiu dwie wielkie pasje: śpiewanie oraz sport. W związku z powyższym, chętnie uczestniczy zarówno w przeglądach i festiwalach muzycznych, jak też rywalizuje na piłkarskiej murawie.

 
Uczestniczka Eliminacji 2019 - Karolina Duda

Karolina udziela się w różnych aktywnościach związanych z muzyką, jak: śpiew, taniec, gra na bębnach afrykańskich. Plany na przyszłość: nauczyciel.

 
Uczestnik Eliminacji 2019 - Antoni Chojnowski

Antek jest 16-letnim chłopcem, który chce śpiewać.  Należy do Zespołu Muzyki Dawnej, gdzie gra na harfie renesansowej. Lubi pomagać innym.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 88