W tym roku otrzymaliśmy kwotę 108 zł z tytułu wpłat 1% na Fundację Rytm Gliwice. Przydzieliliśmy ją do cateringu z okazji koncertów finalnych festiwalu w roku 2018. Dziękujemy wszystkim za wpłaty, zwłaszcza pani dr Sylwii Jakubiec i wolontariuszowi Lesławowi Grąbczewskiemu. Na rok 2019 można już teraz dokonywać wpłat na rzecz młodych artystów i osób angażujących się w pracę dla nich. Serdecznie dziękujemy za każdą, nawet najdrobniejszą kwotę na ten cel i pozdrawiamy wszystkich przekazujących te kwoty.

NOWY FESTIWAL

Fundacja Rytm Gliwice prowadzi w roku 2019 I ogólnopolski festiwal wokalny osób z niepełnosprawnościami "Zaczarowany mikrofon". Na festiwal ten, a konkretnie jego koncerty eliminacyjne (pierwszy był w marcu 2019) można przez cały czas dokonywać zapisów. Kolejne koncerty eliminacyjne poprzedzane warsztatami wokalnymi odbędą się: 22.06.2019 i 28.09.2019. Prosimy w tym celu kierować zapisy i zapytania na adres presto@presto.gliwice.pl. Koncert finalny 19 października 2019 r. Jest to festiwal z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Serdecznie wszystkich pozdrawiam - w imieniu Rady Fundacji Rytm Gliwice, Prezes Marian Dragon, www.fundacjarytmgliwice.pl

Gdyby ktoś z Państwa chciał wpłacić bezpośrednio na konto Fundacji Rytm Gliwice jakąś kwotę - dla wsparcia organizowanego przez Fundację - Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego Osób z Niepełnosprawnościami - bardzo prosimy skorzystać z danych:
Konto Fundacji Rytm Gliwice: Bank BGŻ, 18 2030 0045 1110 0000 0360 6920
KRS Fundacji: 0000442065,Nip Fundacji: 631-264-76-48, Regon Fundacji: 243-115-120

Bardzo dziękujemy Dyrektorowi Prezesowi przedsiębiorstwa Mandam Gliwice Bronisławowi Jakusowi za wpłatę 100 zł na rzecz Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego Osób z Niepełnosprawnościami "Zaczarowany Mikrofon". Prezes Fundacji Rytm Gliwice - Marian Dragon

Fundacja Rytm Gliwice planuje od przyszłego roku (2019) zorganizowanie 1 ogólnopolskiego festiwalu
wokalnego osób z niepełnosprawnościami "Zaczarowany mikrofon". Na festiwal ten, a konkretnie jego koncerty
eliminacyjne (pierwszy w marcu 2019) można już dokonywać zapisów. Prosimy w tym celu kierować
zapisy i zapytania na adres presto@presto.gliwice.pl. Serdecznie wszystkich pozdrawiam - w imieniu
Rady Fundacji Rytm Gliwice, Prezes Marian Dragon, www.fundacjarytmgliwice.pl

Sonda

Powiedz nam ile masz lat
 

Licznik gości

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj106
mod_vvisit_counterWczoraj89
mod_vvisit_counterTen tydzień106
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień602
mod_vvisit_counterTen miesiąc1331
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc2145
mod_vvisit_counterŁącznie496211


Adam Rymarz - "Ogrodzie oliwny"

Kochani,
Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy. Na czas zadumy Wielkiego Tygodnia pozwalam sobie przesłać Wam fragment niedzielnego koncertu pasyjnego, który zaśpiewałem wespół z jazzowym pianistą Witkiem Janiakiem w Kościele Środowisk Twórczych w Łodzi: https://soundcloud.com/witold-janiak/ogrodzie-oliwny

Pozdrawiam serdecznie życząc owocnego zagłębienia się w Tajemnicę Śmierci, która prowadzi do Życia!

Adam Rymarz

http://www.seminarium.paulini.pl/news,details,53.html

 
Prezentacje Artystyczne 2013 - ZDJĘCIA


ZDJĘCIA Z PREZENTACJI ARTYSTYCZNYCH SĄ DOSTĘPNE NA NASZEJ STRONIE.
PRZEJDŹ BEZPOŚREDNIO DO GALERII.

 
INDIALUCIA

Indialucia to wyjątkowy projekt łączący dwa fascynujące style: muzykę indyjską oraz flamenco. Ich muzyka ukazuje wspólne korzenie i wspólną energię obu tych, na pozór odległych kultur.

WIĘCEJ O PROJEKCIE...

 
UWAGA! OGŁOSZENIE!

 

Poszukujemy osoby, która zajęłaby się sprzątaniem sal po koncercie w COK "Perełka"
- najbliższy koncert 27 kwietnia 2013 r., potem koncerty w czerwcu, sierpniu i wrześniu.
Z tą osobą zawarta zostanie umowa o dzieło. Zgłoszenia proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Serdecznie pozdrawiamy. Zarząd Fundacji Rytm Gliwice.
 
Konserwacja strony

Przez najbliższe dni na stronie Fundacji Rytm Gliwice przeprowadzane będą prace konserwacyjne.
Za utrudnienia w przeglądaniu witryny przepraszamy!

 
Pianino na sprzedaż

Ogłoszenie: Sprzedam pianino w dobrym stanie za symboliczną kwotę, wiadomości proszę kierować na następującego maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub skontaktować się telefonicznie pod numerem 516-957-020.

 
Uczestnik GKK: Marcin Staszek

http://rytm.kei.pl/images/uczestnicy_gkk/marcin_staszek.jpg

Student kierunku "Finanse i Rachunkowość" Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Pobiera lekcje wokalu u certyfikowanego nauczyciela Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej "Natural Voice Perfection", Pani Barbary Brody-Malon. Laureat wielu festiwalowych nagród m.in.: Eurosong 2011 w Katowicach, Anglosong 2012 w Katowicach, XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Lat 60tych, 70tych w Wyszkowie. Z muzyką związany właściwie od dziecka. Swoją długą przygodę rozpoczynał od keyboardu, później 2,5 roku nauki gry na gitarze u Pana Jacka Rogalskiego, po czym czas przyszedł na lekcje wokalu - aż do dnia dzisiejszego. Frontman udzielający się w dwóch rockowych projektach - Sandstone/John Bovi Cover Band oraz Grupa Połączonych Sił.

Więcej…
 
Sprawozdanie z I LUTOWEGO GKK 2012

25 lutego w Centrum Organizacji Kulturalnych „Perełka” odbył się Gliwicki Koncert Konkursowy. Był to pierwszy koncert w roku 2012. W składzie jury zasiedli: Gabriela Mnich, Bożena Harazim, Lidia Badura, Tadeusz Mazur, Tomasz Donocik, Agata Łada-Przybylska, Olimpia Minkina oraz Urszula Więckowska.

Na koncercie zjawiło się 26 uczestników, którzy przyjechali z różnych stron Polski. Jako pierwszy wystąpił Damian Borawski z utworem „Prosta piosenka”. Kolejnym uczestnikiem był Dariusz Brysiak, który zaprezentował nam hip hopową piosenkę „Życia nie ogarniesz”. Nadszedł czas na płeć piękną - Agnieszka Bury przeniosła nas we włoskie klimaty prezentując utwór „Parlami d’amore”.

Więcej…
 
Uczestnik GKK: Krzysztof Ster

http://rytm.kei.pl/images/festiwal_2009/img_07.jpgUrodził się w 1989r., pochodzi z Gliwic. Potrafi grać na kilku instrumentach. Bierze udział w rozmaitych spe- ktaklach, koncertach, festiwalach. Oprócz muzyki interesuje go motoryzacja, przede wszystkim amerykańskie samochody. Przyszłość wiąże z muzyką. Opiekunem muzycznym solisty był Jan Dudziński.

 
Uczestnik GKK: Krzysztof Sosada

http://rytm.kei.pl/images/uczestnicy_gkk/krzysztof_sosada.jpgKrzysztof Sosada Aka Don Nitro przygodę z czarnymi rytmami zaczął bardzo wcześnie w wieku 7 lat miał już w swojej płytotece całą klasykę amerykańskiego gang sta rapu. Inspirowany przez swojego sąsiada rapera z zespołu „HDS” w 2005 zaczął produkować  bity (podkłady muzyczne). W 2006 roku wyszedł jego pierwszy Singiel  „Piast na zawsze” który to okazał się hitem ,w przeciągu 3 miesiące pobrało go ok. 8 tysięcy osób . Na początku roku 2007 wspólnie z Majcherem, Messem oraz Elwisem zakładają zespół Hip-Hopowy  „Gliwiccy Rezydenci”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 81 82 83 84 następna > ostatnia >>

Strona 84 z 84