W tym roku otrzymaliśmy kwotę 139 zł z tytułu wpłat 1% na Fundację Rytm Gliwice. Przydzielimy ją asystentowi Eliminacji Szkolnych Wokalnych roku 2018. Dziękujemy wszystkim za wpłaty, zwłaszcza pani dr Sylwii Jakubiec i wolontariuszowi Lesławowi Grąbczewskiemu. Na rok 2018 można już teraz dokonywać wpłat na rzecz młodych artystów i osób angażujących się w pracę dla nich. Serdecznie dziękujemy za każdą, nawet najdrobniejszą kwotę na ten cel i pozdrawiamy wszystkich przekazujących te kwoty.

Sonda

Powiedz nam ile masz lat
 

Licznik gości

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWczoraj33
mod_vvisit_counterTen tydzień39
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień293
mod_vvisit_counterTen miesiąc521
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc2083
mod_vvisit_counterŁącznie477189


Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Julia Zalewska

Julia Zalewska zaczęła swoją przygodę ze śpiewaniem w wieku 10 lat. Od 11 roku życia udziela się na kanale StudioDlaCiebie z Opola, gdzie nagrała kilkanaście coverów. Uczestniczyła w projekcie płytowym tego Studia, gdzie zaśpiewała dwa utwory na płycie " Bezpieczne Piosenki". W 2014 roku wraz z młodszą siostra Mileną została zaproszona do programu " Pytanie na śniadanie" w związku z bardzo dużą ilością odsłon na kanale StudioDlaCiebie. W 2015 roku Julia zaprezentowała swoją interpretację utworu " Hallelujah" na płycie rozpowszechnianej przez Empik z cyklu „Dobre Piosenki" poświęconej twórczości Leonarda Cohena. W 2017 roku ukazał się autorski singiel Julii "Unclouded Head" dostępny na platformach cyfrowych. Od 2016 do teraz Julia uczęszcza na zajęcia wokalne do MOK-u w Kędzierzynie Koźlu prowadzone przez P. Justynę Sikorę. Julia poza śpiewem interesuje się fotografią. Jej pasją jest nauka j. angielskiego i pisanie tekstów piosenek. Podczas koncertu Julia zaśpiewa utwór " Gdybyś" - Grażyny Łobaszewskiej.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Julia Szotek

Nazywam się Julia Szotek, mieszkam i uczę się w Dąbrowie Górniczej. Jestem laureatką wielu konkursów muzycznych, ukończyłam szkołę muzyczną I stopnia w klasie gitary, gram również na pianinie i ukulele, uczęszczam na zajęcia z emisji głosu do Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej, piszę również teksty do swoich piosenek, miałam przyjemność także brać udział w 9 edycji The Voice of Poland. Muzyka towarzyszy mi od dziecka, to taki całkiem inny, piękny świat, do którego się przenoszę, gdy występuję na scenie. Moim marzeniem jest występowanie i przekazywanie ludziom uczuć i emocji, które wkładam w swoją muzykę, teksty na większej scenie. Mam nadzieję, że kiedyś się to uda.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Wiktoria Stypa

Nazywam się Wiktoria Stypa. Mam 16 lat i obecnie rozpoczęłam naukę w IV Liceum Ogólnokształcącym w Gliwicach. Moja przygoda z śpiewem rozpoczęła się 8 lat temu w szkole podstawowej w Bycinie, gdzie to pani Joanna Zachodna-Walczak zauważyła moją wrażliwość na muzykę. Uczestniczę w różnych konkursach i festiwalach gdzie niejednokrotnie jestem laureatką. Obecnie rozwijam się pod czujnym okiem pana Adama Wójcika, a wszystko to dzięki pani Dyrektor Danucie Czok z GOK w Rudzińcu,  która to zaproponowała mi  indywidualne  warsztaty wokalne.  Śpiew jest dla mnie wszystkim, nie wyobrażam sobie życia bez śpiewu.

 
Uczestnik koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Tadeusz Stuchlik

Tadeusz Stuchlik jest uczestnikiem etapów jurorskich programów telewizyjnych X Factor_2 oraz Mam Talent_5.
W roku 2013 nagrał swoja drugą płytę pt „Bollywood Hits”.

Tadeusz Stuchlik w roku 2013 przebywał w Indiach, gdzie studiował  klasyczny wokal indyjski oraz uczył się wykonywania piosenek z Bollywood korzystając z pomocy lokalnych trenerów.

Tadeusz dużo koncertował w Indiach. Śpiewał z dużym powodzeniem piosenki z Bollywood oraz Ragi wraz z zespołem muzycznym. Występy były transmitowane w telewizji a zdjęcia oraz wywiady ukazywały się w lokalnej prasie. Aktualnie przebywa w Polsce gdzie koncertuje i zajmuje się promocją swojej najnowszej płyty. W dniu 4 sierpnia 2014 w Radiu Cardiff (UK) odbyła się godzinna audycja live promująca Tadeusza Stuchlika oraz jego nagrania piosenek z Bollywood na rynku brytyjskim.

Wiecej szczegółów na fb: https://www.facebook.com/#!/tadeusz.stuchlik

na yt: http://www.youtube.com/watch?v=zxETQLilSUQ

oraz Radio Merkury: https://soundcloud.com/dzwiekowy_atlas/dzwiekowy-atlas-25-03-2014

 
Uczestnik koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Karol Rosołek

Cześć mam na imię Karol mam 18 lat i pochodzę z Bytomia. Muzyka jest dla mnie wszystkim. W przyszłości chcę założyć zespół, który będzie stanowić całość, a nie wokalistę i jego muzyków. Śpiewam wszystko i nie ograniczam się do żadnego gatunku. Piszę również własne teksty.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Anna Rduch

Pochodzę z Gliwic. Mam 39 lat, jestem szczęśliwą żoną i mamą. Zawodowo zajmuję się pomaganiem ludziom, jednak od zawsze muzyka i śpiew były moją pasją. Grałam na pianinie i gitarze. Przez pewien czas śpiewałam w chórze. Wielokrotnie brałam udział w warsztatach muzyki gospel. Lubię muzykować w gronie przyjaciół i rodziny, zwłaszcza z udziałem dzieci.

 
Uczestnik koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Alex Pulda

Mam na imię Alex. Jestem uczniem III kl. Liceum. Moja przygoda z muzyką zaczęła się 11 lat temu w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach. Tam też od 10 lat jestem solistą pod opieką instruktorki p. Dominiki Płonki. Kocham śpiewać i grać na gitarze. Na co dzień jestem trochę zakręcony i strasznym gadułą.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Agnieszka Pszonak

Mam 17 lat. Śpiewam od najmłodszych lat.   Muzyka to moja największa pasja. Jestem uczennicą II LO w Gliwicach oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Gliwicach w klasie skrzypiec.  Poza muzyką pasjonuję się także teatrem, krawiectwem oraz kinematografią.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Maja Pietruszczak

Maja Pietruszczak to prawdziwy wulkan artystycznej energii. Śpiewa od 6- tego roku życia, a ma swoim koncie wiele sukcesów na konkursach i festiwalach, między innymi jest laureatką Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Intermuza” Jacka Cygana w Sosnowcu, Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Brzegu, kilkukrotną zdobywczynią Pucharu Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Festiwalu Piosenki „Muzyczne Diamenty” w Katowicach oraz wielu innych. Jako solistka zespołu „Happy Choir Skłodowska” miała okazję brać udział w wielu projektach artystycznych, a w tym w realizacji coverów piosenek „Nieboskłon” oraz „Początek”, które zdobyły wielką przychylność internautów z całego kraju, a także ogólnopolskich mediów tj. Antyradio, Onet.pl, Gazeta Wyborcza, czy Radio Eska i eSKA Rock. Poza śpiewaniem Maja uczestniczy w wielu projektach tanecznych oraz teatralnych. Swoją przyszłość chce związać ze sceną. Uwielbia zarażać widownie swoją energią i emocjami.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Aleksandra Mirek

Mam na imię Aleksandra, czyli po prostu Ola. Jestem uczennicą II klasy Gimnazjum. Moje plany na przyszłość? Na chwilę obecną to skończenie gimnazjum, ukończenie liceum, potem studia…… Chciałabym studiować prawo. Moją pasją jest śpiew. Rodzice mówią, że śpiewam od urodzenia. Będąc małą dziewczynką urządzałam koncerty dla moich rodziców, dziadków, a nawet czasem dla moich pluszaków. Już w przedszkolu panie chwaliły mnie za doskonałe wyczucie rytmu. Oprócz śpiewu gram w  tenisa ziemnego, siatkówkę, tańczę, jeżdżę konno i pływam. Naukę śpiewu rozpoczęłam dwa lata temu u dr Anny Kamalskiej  i mam na swoim koncie już parę osiągnięć. Moim marzeniem jest stać kiedyś na ogromnej scenie i śpiewając swoją piosenkę słyszeć tłum ludzi śpiewający ją razem ze mną. Śpiew jest czymś, co pozwala mi się wyciszyć, relaksuje mnie, odpręża. Nawet, gdy jestem już bardzo zmęczona, potrafię chodzić po domu i nucić różne piosenki. Kocham śpiewać.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Nina Kumorek

Nazywam się Nina Kumorek. Mam 16 lat. Mieszkam w Bystrej, pięknej, górskiej miejscowości. Jestem uczennicą pierwszej klasy o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym w III LO im. S.Żeromskiego w Bielsku-Białej. Moje zainteresowania są związane nie tylko z wybranym profilem, ale także z muzyką. Uwielbiam śpiewać, gram także na gitarze. Preferuję piosenkę aktorską, artystyczną i poezję śpiewaną. Lubię ludzi z pasją, wesołych, pozytywnie  zakręconych optymistów.

 
Uczestnik koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Dariusz Kaworek

Jestem Darek, kocham wszystko, co związane z muzyką, w czasach szkolnych byłem "dźwiękowcem" podczas różnych uroczystości szkolnych. Pisałem i piszę nadal teksty piosenek, komponuję, a wokalnie udzielam się już od 2012 roku w tym czasie kształcąc swój warsztat poprzez zajęcia w różnych zespołach wokalnych pod okiem doświadczonych instruktorów i wiem, że piosenkarstwo, to coś co chcę robić jak najdłużej w życiu. Jak na współczesnego muzyka przystało - posiadam swój kanał na YouTube oraz stronę na FaceBook'u, gdzie umieszczam wiele informacji na temat mojej kariery.

 
Uczestnik koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Adrian Karczewski

Adrian Karczewski pochodzi z Opola. Na co dzień mieszka i pracuje we Wrocławiu. Kocha śpiewać. Muzyką interesuje się od 10 lat. Jest półfinalistą Opolskiego festiwalu talentów wokalnych. Kocha pomagać i występować charytatywnie. Posiada 14 własnych kompozycji głównie o tematyce miłosnej. Na koncercie finalnym wykona utwór pt. "Ty i ja".

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Julia Jarząbek

Jestem uczennicą 3 klasy gimnazjum. Moim zainteresowaniem jest przede wszystkim muzyka., której uczę się od 6 lat. Ponadto uwielbiam jeździć konno oraz uprawiam gimnastykę artystyczną. Gram na gitarze oraz na fortepianie. Moimi największymi sukcesami są nagrody zdobyte na zagranicznych festiwalach.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Wiktoria Jaros

Mam na imię Wiktoria i jestem studentką I roku na Politechnice Śląskiej. Dodatkowo jestem też uczennicą I klasy II st. na profilu wokalistyka w PSM  w Gliwicach. Lubię aktywnie spędzać czas, a moją przyszłość wiążę z pracą z dziećmi i muzyką.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Carmela Gentile

Pochodzę z Bystrej, małej miejscowości koło Bielska-Białej. Mam polsko-włoskie korzenie. Z wykształcenia jestem filologiem włoskim, obecnie pracuję w korporacji w Częstochowie. Pierwszy raz występowałam publicznie mając cztery lata. Od 1999 do 2008, a potem od 2014 do 2018 roku uczęszczałam do Domu Kultury w Bielsku-Białej na zajęcia wokalne. Przed wakacjami tego roku pożegnałam się z moimi przyjaciółmi z Bielska. Śpiew był, jest i będzie dla mnie największym hobby i odskocznią od rzeczywistości.

Więcej…
 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Marietta Fiedor

Marietta Fiedor 21 lat, Gliwice Dwa lata temu ukończyła technikum o profilu organizacja reklamy :)  Aktualnie pracuje jako animatorka, rezydentka oraz hostessa. Jej zainteresowania to: aktorstwo, śpiew i moda. Najbardziej kocha podróże i możliwość poznawania nowych ludzi oraz kultur. Motto życiowe: Kimkolwiek jesteś, życzę Ci dobrze ;)

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Weronika Dykacz

Mam wiele zainteresowań i pasji. Oprócz gry, śpiewu czy pieczenia (jeśli można to tak nazwać) bardzo lubię dobrze się wyspać. Niestety, jest to rzadkość, gdyż zazwyczaj w nocy uczę się do szkoły. Nauka sprawia mi przyjemność i często można mnie zobaczyć z nosem w książce lub zeszycie. Chciałabym studiować medycynę, a do tego potrzebna jest ogromna wiedza, toteż staram się być na bieżąco z nowym materiałem (chociaż czasami efekty są podobne do moich wypieków - szczególnie matematyka). Jestem także uczennicą Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II stopnia w Gliwicach, a śpiew doskonale na zajęciach w Młodzieżowym Domu Kultury. Do moich sukcesów (z których jestem najbardziej dumna) zaliczyłabym m.in.: I miejsce w Wojewódzkich Prezentacjach Artystycznych Dzieci i Młodzieży oraz I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Frankofońskiej w Knurowie.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Beata Dudek

Mam 26 lat, do Gliwic przeprowadziłam się 7 lat temu, kiedy zaczynałam studia na Politechnice Śląskiej. Jestem absolwentką PSM I i II st. w Gliwicach (klasa śpiewu). Pracuję jako projektant instalacji sanitarnych. Muzyka towarzyszy mi od wczesnego dzieciństwa. Pozwala mi nadać codzienności inny wymiar, jest moim alter ego. Kocham ją i wiem, że jest to miłość z wzajemnością. Moją drugą wielką miłością są góry.

 
Uczestnik koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Kacper Chirzyński

Kacper Chirzyński, czyli muzyk, gitarzysta, wokalista. Specjalizuje się w gatunkach takich jak: rock and roll i country, a inspiruje się takimi artystami jak: Johnny Cash, Maciej Maleńczuk, Willie Nelson czy Waylon Jennings. Młody piosenkarz na początku swej drogi artystycznej przynależał do Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach, a od jakiegoś czasu prowadzi działalność muzyczną na własną rękę. W ostatnim czasie udało mu się stworzyć projekt - "The Ring Of Fire, czyli piosenki z repertuaru Johnny'ego Casha", dzięki któremu z powodzeniem razem z zespołem występują na śląskich scenach kultury i z powodzeniem zyskają na wsparciu lokalnych mediów. Tym razem Kacper Chirzyński ma dla Państwa do zaprezentowania coś zupełnie innego...

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 78