W tym roku otrzymaliśmy kwotę 108 zł z tytułu wpłat 1% na Fundację Rytm Gliwice. Przydzieliliśmy ją do cateringu z okazji koncertów finalnych festiwalu w roku 2018. Dziękujemy wszystkim za wpłaty, zwłaszcza pani dr Sylwii Jakubiec i wolontariuszowi Lesławowi Grąbczewskiemu. Na rok 2019 można już teraz dokonywać wpłat na rzecz młodych artystów i osób angażujących się w pracę dla nich. Serdecznie dziękujemy za każdą, nawet najdrobniejszą kwotę na ten cel i pozdrawiamy wszystkich przekazujących te kwoty.


NOWY FESTIWAL

Fundacja Rytm Gliwice planuje od przyszłego roku (2019) zorganizowanie 1 ogólnopolskiego festiwalu wokalnego osób z niepełnosprawnościami "Zaczarowany mikrofon". Na festiwal ten, a konkretnie jego koncerty eliminacyjne (pierwszy w marcu 2019) można już dokonywać zapisów. Prosimy w tym celu kierować zapisy i zapytania na adres presto@presto.gliwice.pl. Serdecznie wszystkich pozdrawiam - w imieniu Rady Fundacji Rytm Gliwice, Prezes Marian Dragon, www.fundacjarytmgliwice.pl

Fundacja Rytm Gliwice planuje od przyszłego roku (2019) zorganizowanie 1 ogólnopolskiego festiwalu
wokalnego osób z niepełnosprawnościami "Zaczarowany mikrofon". Na festiwal ten, a konkretnie jego koncerty
eliminacyjne (pierwszy w marcu 2019) można już dokonywać zapisów. Prosimy w tym celu kierować
zapisy i zapytania na adres presto@presto.gliwice.pl. Serdecznie wszystkich pozdrawiam - w imieniu
Rady Fundacji Rytm Gliwice, Prezes Marian Dragon, www.fundacjarytmgliwice.pl

Sonda

Powiedz nam ile masz lat
 

Licznik gości

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2
mod_vvisit_counterWczoraj50
mod_vvisit_counterTen tydzień253
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień475
mod_vvisit_counterTen miesiąc1014
mod_vvisit_counterPoprzedni Miesiąc1546
mod_vvisit_counterŁącznie480666


Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Oliwia Miś

Oliwia Miś jest uczennicą szkoły podstawowej w Lisiej Górze im. św. Jadwigi Królowej Polski. Popołudniami uczęszcza do szkoły muzycznej I stopnia, gdzie uczy się gry na skrzypcach. Oliwia jest laureatem wielu konkursów wokalnych rejonowych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Uczęszcza również na zajęcia taneczne „Create Yourself”, których założycielem jest jej brat Adrian Miś. Kiedy wraca zmęczona ze szkoły, nastrój poprawia jej ukochany piesek Molly.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Sara Majchrzak

Nazywam się Sara Majchrzak i mam 12 lat. Moje hobby to podróże i fotografia, występy w sztukach teatralnych, pisanie wierszy i opowiadań. Od niedawna również gra na ukulele. Przede wszystkim jednak kocham śpiew! Jestem laureatką wielu konkursów lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Swoje pasje rozwijam w Klubie "Na Piętrze", działającym przy Spółdzielni Mieszkaniowej "Przylesie" w Lesznie. Tam pod okiem fantastycznej trenerki, śpiewam również w zespole "Arabeska 2".

 
Uczestnik koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Paweł Madzia

Paweł ma 10 lat. Kocha muzykę w każdej postaci. Lubi śpiewać, grać na fortepianie i komponować własne utwory. Marzy, aby w przyszłości zostać wybitnym kompozytorem oraz piosenkarzem znanym na całym świecie.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Weronika Machura

Nazywam się Weronika Machura, mam 8 lat, mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju. Muzyką interesuje się od 6 roku życia. Śpiewam w parafialnej „SCHOLI" na mszach szkolnych, oraz uczęszczam na zajęcia Zespołu Wokalnego „WIOLINKI". Mam na swoim koncie kilka sukcesów.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Edyta Limanówka

Edytka uczęszcza do Orawskiej Szkoły Muzycznej w Jabłonce, gra na pianinie oraz gitarze. Należy do Studia Piosenki „Septyma" w Nowym Targu. Jest laureatką wielu festiwali i konkursów muzycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Śpiewa jest jej największą pasją.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Wiktoria Lach

Nazywam się Wiktoria Lach i mam 12 lat. Chodzę do 6 klasy SP. 2 w Rydułtowach. Od 2018 roku należę do grupy wokalnej Czelodka. W tym roku zajęłam 1 miejsce w XXVII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Żorach.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Dobrawa Kutarba

Nazywam się Dobrawa Kutarba. Mam dziesięć lat i kończę klasę czwartą szkoły podstawowej. Wolny czas spędzam z rodziną i koleżankami. Bardzo lubię śpiewać i tańczyć, moją pasja są również dalekie podróże. Zasypiając śpiewam sobie cichutko i zapadam w głęboki sen. Moim marzeniem jest kiedyś dotknąć chmury.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Julia Góra

Mam na imię Julia. Bardzo lubię muzykę i sport. Uczę się śpiewu i uczęszczam do szkoły muzycznej na fortepian. Bardzo lubię pływanie i gimnastykę. Śpiewam na różnych imprezach w moim mieście i w miarę wolnego czasu uczestniczę w konkursach wokalnych. Mam dużo marzeń. Jedno z nich związane jest z muzyką...

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Agata Kuna

Agata jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach. Przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku 5 lat. Należy do zespołu wokalnego Czelodka. Ma wiele osiągnięć wokalnych solowych i zespołowych. Z osiągnięć wokalnych, jakie osiągnęła do tej pory, na pewno na uwagę zasługują, wyśpiewane w duecie z kolegą: wyróżnienie na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka w Krakowie, II miejsce podczas II Przeglądu Pieśni i Piosenek Patriotycznych pod patronatem Senatora RP Adama Gawędy w Pszowie, II miejsce w X Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Śpiewać każdy może” w Knurowie, a jako solistka: I miejsce na XI i XII Starochorzowskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Chorzowie oraz nagrodę specjalną w XX Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi”. Lubi wycieczki, muzykę, taniec i recytować wiersze.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Ewelina Kozub

Nazywam się Ewelina Kozub. Mam 13 lat. Uczęszczam na zajęcia wokalne i teatralne do Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS w Pietraszynie. Jestem laureatką wielu konkursów muzycznych. Najbardziej jednak jestem dumna z 1 miejsca, które zdobyłam na Europejskim Festiwalu Intermuza, gdzie przewodniczącym Jury był pan Jacek Cygan. Obecnie nagrałam swój pierwszy singiel, który czeka na premierę. Podobno marzenia się spełniają, a moim marzeniem jest nagrać w przyszłości dobrą płytę.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Natalia Kawszyn

Mam 14 lat, jestem uczennicą 8 klasy. Mieszkam w przepięknym mieście Płocku w woj mazowieckim. Od kilku lat uczę się śpiewać i uwielbiam występować na scenie. Próbuję swoich sił w różnych gatunkach muzycznych jak np. jazz i piosenka aktorska. Od września rozpoczynam naukę gry na saksofonie w  Szkole Muzycznej w Płocku.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Anna Janulek

Mam 13 lat i uczęszczam do szkoły podstawowej. Kocham śpiewać. Śpiewam od …zawsze i wszędzie. Natomiast swoją przygodę z muzyką rozpoczęłam od 2012 r. wstępując do zespołu wokalnego „Wiolinki” działającego przy Szkole Podstawowej nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju. Biorę udział w wielu konkursach i festiwalach o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym zdobywając nagrody lub wyróżnienia. Moje zainteresowania to również gra na instrumentach muzycznych takich, jak gitara klasyczna oraz pianino.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Alicja Górniok

Kocham śpiewać, lubię grać w przedstawieniach teatralnych w mojej szkole. Od 4 lat uczęszczam również do Szkoły Muzycznej, gdzie uczę się gry na fortepianie. Lubię pisać opowiadania i scenariusze. Kocham zwierzęta, w domu mam 3 koty. W przyszłości chciałabym zostać piosenkarką i architektem. W ciągu ostatnich 3 miesięcy zdobyłam kilka nagród, min: II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w ramach obchodów Dni Ślonskiej Godki. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Libiążu, III miejsce w XIII Konkursie Kolęd Polskich i Pastorałek w Oświęcimiu. Wyróżnienie w XXII Wojewódzkim Festiwalu Pieśni "Bóg się rodzi" w Żorach. Nagroda w Duecie Rodzinnym z siostrą w Konkursie Piosenki Pozytywnej i Pozytywnego Słowa, III Miejsce w Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej „Dumny Śpiew”.

 
Uczestnicy koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Duet Wiktoria i Konrad

Od 5 lat należą do Zespołu Wokalnego Włóczykije przy Fundacji Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Włóczykije w Kozach. Duet debiutuje, wraz z Zespołem WŁÓCZYKIJE jest laureatem wielu ogólnopolskich i  międzynarodowych konkursów i festiwali. I Wiktoria i Konrad są laureatami pierwszych miejsc i Grand Prix Festiwalu Młodego Aktora obejmującego swym zasięgiem całą Polskę Południową. Aktualnie kontynuowana nauka Szkoła Podstawowa w Czańcu, klasa VI. Zainteresowania: Wiktoria: Aktorstwo, śpiew i akrobatyka. Konrad melorecytacja - poezja śpiewana, aktorstwo i matematyka. Plany na przyszłość: Żyć tak aby być szczęśliwym.

 
Uczestniczki koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Duoforte - Anna Laskowska i Katarzyna Kołakowska

Jesteśmy przyjaciółkami. Połączyła nas wspólna pasja – śpiewanie. Pewnego dnia instruktorka zaproponowała, byśmy wystąpiły razem. I tak się stało. Śpiewamy w duecie na różnych scenach festiwalowych, konkursowych i koncertowych. Bardzo to lubimy! A poza śpiewaniem? Muzyka jest obecna w naszym codziennym życiu. Kasia gra na skrzypcach, a Ania na fortepianie. Jesteśmy pełnymi pasji, młodymi artystkami. Lubimy się rozwijać i czerpać z życia to, co najfajniejsze!

 
Uczestnik koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Karol Cieślik

Karol jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 2 w Rydułtowach. Jest bardzo miłym, grzecznym i koleżeńskim dzieckiem. Bardzo lubi śpiewać, dodatkowo rozpoczął naukę gry na keybordzie. Odkąd skończył 1,5 roku zainteresowały go pociągi i wszystko co z nimi związane. Ciekawy świata, a co się z tym wiąże, zadający wiele pytań. Lubi rozwiązywać zadania, problemy, badać, eksperymentować, samodzielnie odkrywać wiedzę. Lubi wycieczki z rodzicami zarówno te samochodowe jak i długie rowerowe. Przyszłość swoją na pewno chciałby związać z muzyką bądź kolejnictwem, a najlepiej jednym i drugim. Z osiągnięć wokalnych, jakie osiągnął do tej pory, na pewno na uwagę zasługują, wyśpiewane w duecie z koleżanką: wyróżnienie na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka w Krakowie, II miejsce podczas II Przeglądu Pieśni i Piosenek Patriotycznych pod patronatem Senatora RP Adama Gawędy w Pszowie, II miejsce w X Regionalnym Konkursie Piosenki Dziecięcej „Śpiewać każdy może” w Knurowie, dodatkowo jako solista zajął: I miejsce na XIII Starochorzowskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Chorzowie, I miejsce na X Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 28 w Wodzisławiu Śląskim.

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Emilia Franica

Nazywam się Emilia Franica. Mieszkam w Kornowacu, chodzę do I klasy szkoły podstawowej. Moją naukę śpiewu rozpoczęłam w wieku 5 lat w ognisku muzycznym, do którego uczęszczałam przez dwa lata. Obecnie uczę się śpiewać pod kierunkiem Pani Elżbiety Biskup w Studiu Muzyki, Piosenki i Teatru ARS w Pietraszynie. Poza śpiewaniem uczęszczam na lekcje tenisa. W wolnych chwilach uwielbiam jeździć na rolkach, rowerze oraz przesłuchuję różnego rodzaju muzykę. W przyszłości chciałabym zostać piosenkarką:)

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Amelia Cierpiał

Amelia Cierpiał, 11-letnia wokalistka, skrzypaczka, aranżerka, laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych, stypendystka Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowa oraz Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej (CEA) za szczególne osiągnięcia muzyczne. Mimo tak młodego wieku koncertowała już z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, współpracuje z muzykami z Polski i zza granicy, a obecnie skupia się na wydaniu swojego pierwszego clipu muzycznego. Zapraszamy na serwisy społecznościowe Instagram i Facebook, gdzie można znaleźć ją pod nazwą "ameliacierpial".

 
Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Aleksandra Bielewicz

Nazywam się Ola Bielewicz, mam 13 lat i mieszkam Bielsku-Białej. Uczęszczam do szóstej klasy Szkoły Podstawowej. Od sześciu lat należę do Zespołu Wokalnego, który obecnie nazywa się KONTRASTY, a działa przy Domu Kultury Komorowice w Bielsku-Białej. Uwielbiam tańczyć i śpiewać i jeszcze raz śpiewać. Jeżdżę na rolkach i bardzo chciałabym rozpocząć naukę jazdy konno. Biorę udział w wielu konkursach wokalnych, a czasami udaję mi się zdobyć nagrody między innymi, GRAND PRIX Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Tadeusza Paprotnego w Rybniku, I miejsce na Wojewódźkim konkursie „Muzyczne Diamenty'' w Katowicach, Wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie ,,Kumak” w Pabianicach, 2 miejsce na Międzynarodowym Konkursie,,Intershow” w Nowym Targu.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 78