Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu młodzieżowego 2018 - Wiktoria Stypa

Nazywam się Wiktoria Stypa. Mam 16 lat i obecnie rozpoczęłam naukę w IV Liceum Ogólnokształcącym w Gliwicach. Moja przygoda z śpiewem rozpoczęła się 8 lat temu w szkole podstawowej w Bycinie, gdzie to pani Joanna Zachodna-Walczak zauważyła moją wrażliwość na muzykę. Uczestniczę w różnych konkursach i festiwalach gdzie niejednokrotnie jestem laureatką. Obecnie rozwijam się pod czujnym okiem pana Adama Wójcika, a wszystko to dzięki pani Dyrektor Danucie Czok z GOK w Rudzińcu,  która to zaproponowała mi  indywidualne  warsztaty wokalne.  Śpiew jest dla mnie wszystkim, nie wyobrażam sobie życia bez śpiewu.