Uczestnik koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Paweł Sulewski

Paweł Sulewski ma 14 lat. Od 6 lat uczy się grać na gitarze, a także uczęszcza na lekcje śpiewu. Śpiew to jego wielka pasja. Jest laureatem wielu konkursów i festiwali wokalnych w całym kraju, jednak najbardziej ceni sobie odkrycie  jego wersji Hymnu Światowych Dni Młodzieży przez Radio Eska, gdzie jego nagranie zostało opublikowane jako jedyne  w Polsce. Paweł w Finale wystąpi z własnym akompaniamentem gitary elektryczno -akustycznej i wykona utwór Maryli Rodowicz "Wariatka tańczy ".