Uczestniczka koncertu finalnego festiwalu dziecięcego 2018 - Ewelina Kozub

Nazywam się Ewelina Kozub. Mam 13 lat. Uczęszczam na zajęcia wokalne i teatralne do Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS w Pietraszynie. Jestem laureatką wielu konkursów muzycznych. Najbardziej jednak jestem dumna z 1 miejsca, które zdobyłam na Europejskim Festiwalu Intermuza, gdzie przewodniczącym Jury był pan Jacek Cygan. Obecnie nagrałam swój pierwszy singiel, który czeka na premierę. Podobno marzenia się spełniają, a moim marzeniem jest nagrać w przyszłości dobrą płytę.