Juror Koncertów Finalnych Festiwalu 2018 - Agnieszka Baron

Agnieszka Baron - dziennikarka multimedialna, doświadczenie zdobywała w radiu, telewizji i portalu internetowym. Nie wyobraża sobie dnia bez muzyki. W szkole podstawowej miała przygodę z chórem kościelnym i szkolnym. Woli jednak słuchać, śpiewa tylko dla siebie. Za sobą ma pracowite półrocze i wspaniałe koncerty “Deep Purple” w Spodku, “Gorillaz” w Międzynarodowym Centrum Kongresowym czy Chrisa Bottiego podczas Młyn Jazz Festivalu w Wadowicach, ale serce skradło jej lipcowe Męskie Granie w Katowicach. Relacjonowała słownie i wizualnie, a przy tym po prostu dobrze się bawiła. Była również jurorem III Gliwickiego Portu Rocka.