Uczestniczka Eliminacji 2018 - Julia Gatzka

Julka ma 10 lat, uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Pogrzebieniu. Uwielbia śpiewać, muzyka jest z nią wszędzie. Gdy tylko jest możliwość, to chętnie bierze udział w występach i koncertach muzycznych, śpiewa wszędzie, w domu, w samochodzie, na podwórku … Dwa razy w tygodniu Julia uczęszcza do Zespołu Wokalnego WIRAŻ, którego opiekunem jest pani Elżbieta Biskup – wspaniały nauczyciel śpiewu. Śpiewa też w naszym parafialnym chórku. Jest wesołą i cieszącą się życiem dziewczynką, której marzeniem jest doskonalenie śpiewu i występy. Uwielbia też pływać.