Uczestniczka Eliminacji 2018 - Oliwia Kapłan

Bardzo lubię śpiewać i tańczyć. Należę do zespołu wokalnego Czelodka, którego opiekunem jest pani Sylwia Jakubiec oraz do zespołu tanecznego Klarnetki Mini, którego opiekunem jest pani Aleksandra Wolner. Miałam już kilka sukcesów na swoim koncie zespołowo i indywidualnie zarówno ze śpiewu jak i z tańca. Moim największym sukcesem ze śpiewu było dostanie się do II etapu 21 Konkursu Piosenki Wygraj Sukces, gdzie otrzymałam wyróżnienie, I miejsce w Regionalnym Konkursie „Śpiewać każdy może” w Knurowie, II miejsce w Starochorzowskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.