Uczestniczka Eliminacji 2018 - Oliwia Baran

Od pięciu lat należę do zespołu Włóczykije przy fundacji Dzieci, młodzieży i dorosłych Włóczykije w Kozach. Jestem też kilkuletnią laureatką konkursu Festiwalu Młodego Aktora w Kętach. Przez cztery lata uczęszczałam na naukę gry na skrzypcach. Aktualnie kontynuowana nauka to Szkoła podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Czańcu. Moimi zainteresowaniami są śpiew i gra na instrumentach, zwłaszcza skrzypkach i pianinie. W przyszłości chciałabym zostać śpiewającym lekarzem pediatrii.