Juror Koncertów Finalnych Festiwalu 2018 - Adam Król

Dr inż. Adam Król, dyrektor Stowarzyszenia HABITAT FOR HUMANITY GLIWICE. Ukończyłem Państwowe Szkoły Muzyczne I i II stopnia w Gliwicach w klasie skrzypiec. Podczas studiów i w ciągu kilku następnych lat już jako pracownik naukowo-dydaktyczny członek Akademickiego Chóru Politechniki Śląskiej. W latach 1975-90 członek i aranżer Chrześcijańskiego Zespołu Muzycznego DEOdecyma. W latach 1993-99 wiceprezes nagraniowego Studia DR w Wiśle. Nadal członek zarządu Stowarzyszenia DEOrecordings - właściciela tego Studia, a także Radia CCM i Radia FEST.