Juror Koncertów Finalnych Festiwalu 2018 - Joanna Bajor

Muzyka dla mnie to przyprawa życia. Czasem subtelna, łagodna, harmonijna, innym razem porywcza, drapieżna. Najbardziej lubię taką, którą czuję całą sobą. Wyzwala emocje. łączy ludzi. Śpiewam od zawsze –najczęściej  sobie pod „nosem”. Ale zaliczyłam tez kilka chórów i scholę. Kiedy byłam małą dziewczynką, to bardzo chciałam zostać piosenkarką. Dzisiaj  pracuję w Gliwickim Centrum Organizacji Pozarządowych, gdzie robię przeróżne rzeczy – szkolę, informuję, animuję głównie w temacie wolontariatu. A muzyka?.. nadal za mną chodzi.