Konto Fundacji Rytm Gliwice: Bank BGŻ,

18 2030 0045 1110 0000 0360 6920

KRS Fundacji: 0000442065, Nip Fundacji: 631-264-76-48, Regon Fundacji: 243-115-120

Uczestniczka Eliminacji 2019 - Marta Ciesielska

Marta poza śpiewem, który zaprezentuje Państwu podczas eliminacji, posiada wachlarz niezwykłych umiejętności i pasji.  Na co dzień możemy podziwiać Jej talent dziennikarski, dba o gazetkę przypominającą o nadchodzących wydarzeniach, świętach oraz dniach nietypowych. Czynnie uczestniczy w zajęciach teatralnych. Podczas przedstawień odgrywa istotne role. Uwielbia zajęcia plastyczne, miała nawet własną wystawę prac w bibliotece miejskiej. Jest wolontariuszką w klubie środowiskowym Parasol, pomaga tam prowadzić zajęcia i opiekować się innymi Podopiecznymi. Marta jest aktywna zawodowo, jest pracownikiem porządkowym. Świetnie się sprawdza i jest chwalona przez szefa. Ostatnio wielką radość sprawia jej jazda na hulajnodze. Jej marzenia związane są ze śpiewem oraz zwiedzaniem świata.