Konto Fundacji Rytm Gliwice: Bank BGŻ,

18 2030 0045 1110 0000 0360 6920

KRS Fundacji: 0000442065, Nip Fundacji: 631-264-76-48, Regon Fundacji: 243-115-120

Uczestnik Eliminacji 2019 - Krzysztof Seredyński

Krzysia największą pasją jest muzyka. Uwielbia jej nie tylko słuchać na okrągło, ale również przede wszystkim śpiewać!!! Lubi też imprezy "ogniskowe", gdzie Tato gra na gitarze, Siostra na ukulele, a Krzyś z nimi wyśpiewuje. Ma swoją ukochaną sunię Diankę, z którą uwielbia się bawić i chodzić na spacery. Bardzo lubi też grać w karty i liczyć ... pieniążki. Jest w tym bardzo skrupulatny, a wręcz drobiazgowy. I baaaardzo cierpliwy. Lubi zajęcia związane z gotowaniem. Plany na przyszłość: Dalsza nauka w szkole, którą kocha i w której ma przyjaciół. Następnie Warsztaty Terapii Zajęciowej, również w naszym Zespole Szkół. Udział w Pokazie Mody. I udział w Festiwalach Piosenki!!! No, i Krzyś chciałby bardzo już mieć swoją ... dziewczynę ...