Konto Fundacji Rytm Gliwice: Bank BGŻ,

18 2030 0045 1110 0000 0360 6920

KRS Fundacji: 0000442065, Nip Fundacji: 631-264-76-48, Regon Fundacji: 243-115-120

Uczestniczka Eliminacji 2020 - Agnieszka Hebda

Agnieszka jest wesołą, tryskającą optymizmem i radością życia dziewczyną. Ponadto, cechuje ją ogromna, spontaniczność i emocjonalność, które w połączeniu z żywiołowym temperamentem tworzy mieszankę iście wybuchową. Wszystko to materializuje się na scenie, kiedy śpiewa, tańczy, albo gra swoją rolę teatralną. Kocha scenę i oklaskującą ją publiczność. Uznanie w oczach widzów dodaje jej pewności siebie i jest najlepszą motywacją do pracy nad nowym repertuarem. Nauka: Klasa I Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Brzechwy w Bogumiłku. W przyszłości, Agnieszka, pragnie nadal rozwijać swoje uzdolnienia wokalne i taneczne. Chciałaby również założyć rodzinę i znaleźć pracę.