Konto Fundacji Rytm Gliwice: Bank BGŻ,

18 2030 0045 1110 0000 0360 6920

KRS Fundacji: 0000442065, Nip Fundacji: 631-264-76-48, Regon Fundacji: 243-115-120

Fundacja Rytm Gliwice planuje od przyszłego roku (2019) zorganizowanie 1 ogólnopolskiego festiwalu
wokalnego osób z niepełnosprawnościami "Zaczarowany mikrofon". Na festiwal ten, a konkretnie jego koncerty
eliminacyjne (pierwszy w marcu 2019) można już dokonywać zapisów. Prosimy w tym celu kierować
zapisy i zapytania na adres presto@presto.gliwice.pl. Serdecznie wszystkich pozdrawiam - w imieniu
Rady Fundacji Rytm Gliwice, Prezes Marian Dragon, www.fundacjarytmgliwice.pl
Zwycięzcy I Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego Osób z Niepełnosprawnościami "Zaczarowany mikrofon"

I miejsce: Yessica Motyl

I miejsce: Angela Wawrzyk

II miejsce: Marlena Sawicka

II miejsce: Kinga Kasprzyk

III miejsce: Małgorzata Pietralska

III miejsce: Natasza Szyrwińska

Wyróżnienie: Rafał Sak

Wyróżnienie: Kacper Kozyra

Wyróżnienie: Kalina Kusterska

Wyróżnienie: Nina Kumorek

Nagroda publiczności: Olivier Florek

 
Laureaci eliminacji - wrzesień 2019

 

I miejsce - Jessica Motyl

I miejsce - Angela Wawrzyk

II miejsce - Rafał Sak

II miejsce - Nina Kumorek

III miejsce - Małgorzata Pietralska

III miejsce - Katarzyna Pogoda

IV miejsce - Patryk Jaszcz

IV miejsce - Julia Zawrzykraj

V miejsce - Marlena Sawicka

V miejsce - Marek Okręglicki

 
Laureaci eliminacji - czerwiec 2019

 

I miejsce - Antoni Chojnowski

I miejsce - Kinga Kasprzyk

II miejsce - Mirosław Szlachta

II miejsce - Natasza Szyrwińska

III miejsce - Marcin Gajda

III miejsce - Karol Rosołek

IV miejsce - Agnieszka Kuleta

IV miejsce -  Katarzyna Adamczyk-Drożyńska

V miejsce - Marta Ciesielska

V miejsce - Monika Żebrowska

 
Laureaci eliminacji - marzec 2019

Olivier Florek

Kacper Kozyra

Jarosław Sokołowski

Sabina Michalak

Julia Ring

 

Agnieszka Krząstek

Łukasz Baruch

Kalina Kusterska

Karolina Bochen

Aleksandra Hofman

 
Zwycięzcy Koncertu Finalnego Młodzieżowego Festiwalu Rytm Gliwice 2018

I miejsce: Martyna Zygadło

 

II miejsce: Julia Jarząbek

 

III miejsce: Wiktoria Stypa

 

Wyróżnienie: Julia Szotek-Soska

 

Wyróżnienie: Julia Zalewska


 

Wyróżnienie: Beata Dudek


 

Wyróżnienie: Maja Pietruszczak


 

Wyróżnienie: Nina Kumorek

 

Wyróżnienie: Alex Pulda



Nagroda publiczności: Agnieszka Bury i zespół taneczny


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 9